Stogų dengimas bituminiu šiferiu

Stogų dengimas bituminiu šiferiu

Bituminis šiferis yra atsparus kondensatui, be to jis iš apačios turi kondensatą surenkantį sluoksnį, kuris veikia kaip ELTETE extra armuota antikondensacinė plėvelė, todėl po šiferiu tereikia tik vėjo izoliacinės plėvelės. Tarp vėjo izoliacijos ir stogų dangos reikalingas 30-50 mm tarpas, kuris atliks ventiliacines funkcijas. Smarkus oro judėjimas išdžiovins visą susidariusį kondensatą, oras turi patekti per karnizą, o išeiti per kraigą. Dideliuose stoguose ir pastatuose kur yra didelis drėgnumas galima naudoti specialius stogo ventiliatorius.

Ištisinio pakloto ir tašelių storis turi buti toks, kad jis būtų pakankamai stiprus atlaikyti stogo dangos ir kartais susidarantį papildomą spaudimą (sniegas, vėjas, žmogus), reikia atsižvelgti ir į gegnių tankumą.

Labai svarbu projektuojant atkreipti dėmesį į tai kokioje teritorijoje pastatas yra statomas ir pagal tai rinktis stogo spalvą. Stogų danga yra gaminama keturių spalvų: ruda, raudona, žalia ir juoda. Pati spalva specialiu gamybos metodu yra įsodrinama į dangos viršutinį sluoksnį, todėl spalva neišblunka ir nekinta ilgą laiką (duodama garantija 15 metų).

Parametrai:
Lapo matmenys: 2000 x 950 mm
Masė: 6,4 kg
Bangos dydis: 95 x 38 mm
Storis: 3 mm
Bitiminio šiferio spalvos: juoda, žalia, ruda, raudona, skaidri

Skambučio užsakymas

Užsakykite skambutį