Alucinkas

Alucinkas (AlZn)

  • Metaline danga suteikia plokštei (skardai) dvigubą apsaugą: iš dalies tai efektyvus pasipriešinimas
    deguoniui bei drėgmei, iš dalies suteikiama katodinė plieno apsauga, kai yra pjaustomas ar kitokiu būdu pažeidžiamas trapecijos (skardos) paviršius.
  • Kai trapecija (skarda) yra tvirtinama, dėl drėgmės susidaro galvaniški elementai. Tada plienas veikia kaip katodas, o cinkas kaip anodas. Anodas “aukojasi” ir sudaro korozijos produktą, kuris blokuoja neišvengiamus pažeidimus. Besitęsianti korozija nutraukiama, ir procesas sustoja.

Alucinkas (AlZn) suteikia efektyvesnį barjerą nei grynas cinkas. Kadangi jį sudaro nelakūs aliuminio oksidai. Cinkas, kuris taip pat yra sluoksnyje, suteikia plokštei ir katodinę apsaugą. Per trumpą laikotarpį alucinke ši katodinė apsauga veikia žymiai lėčiau , todėl pjūvis iš pradžių gali įgauti rudą atspalvį. Tačiau apsaugos priemonių kombinacijos dėka, alucinkas per ilgą laikotarpį tampa nuostabia plokšte, kuri padengta tik cinku ar aliuminiu. Alucinkas (AlZn) su priedais AZ 185 savaime turi (be jokio kito papildomo paviršiaus) gerą apdirbimą antikorozine apsauga, todėl pagal Korozijos instituto nutarimą gali būti naudojamas M3 ekologinėje grupėje. Jau 20 metų alucinkas (alucink) sėkmingai naudojamas stogo dangoms JAV, beveik tiek pat Australijoje ir virš 10 metų Europoje.

Alucinko (AlZn) katodinė plieno (skardos) apsauga:

Skambučio užsakymas

Užsakykite skambutį